Filemail nazwany najlepszym oprogramowaniem do udostępniania plików przez Capterra

Filemail otrzymuje wiele nagród od firmy Capterra w różnych kategoriach.

Oslo, Norway - Filemail, innowacyjna platforma wymiany plików z siedzibą w Norwegii, ma przyjemność ogłosić, że została uznana za najlepszą platformę wymiany plików przez Capterra, darmowy serwis internetowy, który pomaga organizacjom znaleźnieć odpowiieedprogramowiieed Filemail wyłonił się jako najlepszy wybór spośród wielu konkurencyjnych platform oferujących podobne usługi. Nagroda jest wyrazem uznania dla wyjątkowych funkcji oferowanych przez firmę na jej platformie udostępniania plików.

Filemail dostał od Capterry wyróżnienie za następujące rzeczy:

  • Capterra Shortlist 2022 in File Sharing
  • Get App Category Leader in File Sharing for 2022
  • Software Advice Front Runner in File Sharing for 2022

Przemawiając z tej okazji, Njål Gjermundshaug, założyciel i dyrektor generalny Filemail, powiedział: "Jesteśmy podekscytowani, że zostaliśmy uznani za jedną z najlepszych platform udostępniania plików. Jesteśmy dumni z tego, że nie mamy konkurencji, jeśli chodzi o możliwość wysyłania pliku dowolnej wielkości, z prędkością UDP, w opłacalnej cenie. Aby zachować znaczenie i aby Filemail nadal się rozwijał, kontrolujemy wzrost naszego zestawu funkcji, naszego sprzętu i zespołu stojącego za naszą usługą. Jesteśmy w tej niszy od kilku lat. To jest coś, co dopracowaliśmy do perfekcji" .

Capterra Shortlist to niezależna ocena, która ocenia recenzje użytkowników i aktywność wyszukiwania online, aby wygenerować listę liderów rynku w przestrzeni udostępniania plików, którzy oferują najbardziej popularne rozwiązania.

Report File Sharing Shortlist jest dostępny pod adresem https://www.capterra.com/file-sharing-software/#shortlist.

Filemail to pomysł seryjnych przedsiębiorców Njåla Gjermundshauga i Stiana Fauske. Obaj założyciele mają silne zaplecze techniczne, co ułatwiło im zrozumienie i rozwiązanie problemów występujących w istniejących aplikacjach do udostępniania plików. Chcieli zaoferować kompleksowe oprogramowanie do wymiany plików, które pokona luki i brakujące funkcje w innych rozwiązaniach oferowanych na rynku.

Filemail jest pełen funkcji, które obejmują integrację, dostosowywanie i opartą na pulpicie aplikację UDP do szybszych transferów. Niektóre z innych najwyżej ocenianych funkcji obejmują automatyczne pobieranie plików, interfejsy API, śledzenie plików, udostępnianie linków, niestandardową subdomenę, pełną ścieżkę audytu i zarządzanie itp.

Signature Filemail założyła kilka centrów danych rozmieszczonych na całym świecie, dzięki czemu dane są przesyłane tak szybko, jak to możliwe, a firma może przestrzegać różnych przepisów globalnych i regionalnych. Na wszystkich etapach firma Filemail starała się zapewnić funkcje, które nadal koncentrują się na zapewnieniu gwiezdnego rozwiązania w zakresie transferu.

Filemail konkuruje w segmencie, w którym rynek jest przesycony setkami podobnych narzędzi do udostępniania plików. Aby wyróżnić się z tłumu, firma zadbała o to, aby oferować coś więcej niż tylko zwykłą aplikację do udostępniania plików. Zaprojektowany z mobile-first podejście, platforma jest kompatybilny z wszystkich urządzeń. Ma intuicyjny interfejs użytkownika i jest łatwy w użyciu nawet dla nietechnicznych użytkowników.

Filemail dba o zapewnienie najlepszego doświadczenia użytkownika poprzez ciągłe uaktualnianie i ulepszanie swojej platformy udostępniania plików w oparciu o pojawiające się trendy i opinie użytkowników.

Or Filemail

Filemail/pl to platforma transferu plików nowej generacji, która oferuje pakiet innowacyjnych funkcji, dzięki czemu jest najlepszą aplikacją w swojej kategorii. Firma została założona przez doświadczonych przedsiębiorców, Njåla Gjermundshauga i Stiana Fauske. Siedziba firmy znajduje się w Oslo, w Norway.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.filemail.com/pl

Kontakt dla mediów

Nazwa firmy: Filemail

Osoba kontaktowa: Ace Karim

Email: ace@filemail.com

Kraj: Norway

Strona internetowa: https://www.filemail.com/pl


Samie Wolters

3 blog messaggi

Commenti